Svíčky, svícny a aromalampy

δ

Ponořte se do uklidňujícího světla plamene svíčky. Provoňte si svůj byt a naplňte jej pocitem pohody. Aromalampyvonné vosky Vám dopřejí krásnou vůni přesně podle Vaší nálady. K rituálům vřele doporučujeme některou z široké nabídky meditačních svíček. Pokud potřebujete pročistit čakry, využijte některou z čakrových svíček. Svůj byt či dům si můžete provonět i některou z vonných svíček ve skleněné lahvičce, které netečou a můžete je kdykoliv uzavřít víčkem. Tyto svíčky jsou velmi krásné dárky pro přátele a blízké. Úplnou novinkou pro tu správnou atmosféru, která může být i lehce mystická, jsme připravili stojan na tekoucí kouř a vonné kužely, který vypadá naprosto úchvatně. Kouř po zapálení kužele doslova teče po stojanu dolů a vypadá jako kouřový vodopád.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy