Brože jako elegantní doplněk

Podkategorie

Spínací špendlíky a brože jsou s oblibou používané už po mnoho let. Řadíme je mezi šperky, protože jsou mimo praktického doplňku také krásnou ozdobou, často velmi nákladně zdobenou. Tvoří nejen krásné doplňky k oděvům, ale můžete je připnout například na kabelku či batoh a tím je ozvláštnit. Většina námi nabízených broží je vyrobena z bižuterie, ale objevíte u nás i brože stříbrné a zlaté. Některé jsou doplněny o kamínky a zirkony v různých barvách, jiné zdobí perleť. Jedinečné jsou také ručně kované brože z oceli, nebo s jabloneckou bižuterií. 

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy