Gagát  

68 Kč s DPH


Dočasně nedostupné

68 Kč s DPH

Krásné kameny gagátu v různých tvarech jsou vhodné nejen pro dekoraci bytu, ale mnozí je používají také pro jejich skvělé vlastnosti, kterými tyto černé minerály vynikají.


Registrační číslo: 12836

Variantu v této kombinaci bohužel nenabízíme.

Poštovné zdarma nad 2000,-Poštovné zdarma nad 2000,-

Gagát  

Jednotlivé kousky gagátu jsou ohlazeny, aby byly příjemné do ruky i na nošení. Můžete je tak mít neustále u sebe a čerpat z nich pozitivní energii, kterou Vám nabízí.

Gagát

Gagát má moc, chránit před černou magií. Používá se jako ochrana proti zlu a negativním energiím. Ochraňuje finance a podnikání. Také má velmi uklidňující energii, dokáže utišit žal, zmírnit deprese a úzkost. Pomáhá ukončit smutek a konečně zapomenout. Léčí epilepsii a pomáhá při bolestech v krku z nachlazení. Gagát má hnědočernou až černou barvu. Pro znamení zvěrokruhu: kozoroh. Více se o něm dozvíte tady: Gagát

Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný, a proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu. Léčivé kameny nejsou náhradou lékařské ani jiné odborné péče.

 

 

Vlastnosti produktu

Minerál Gagát
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Barva Černá
Rozměr kamene cca 2 cm

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek