Stříbrné hodinky kulaté český granát

Mít hodinky značí, že si vážíte času lidí.  Pokud chcete vypadat opravdu spolehlivě, rozhodně by Vám neměly chybět hodinky na ruce. Jedinečné celostříbrné hodinky osázené pravými českými granáty budou Vaší chloubou. Dopřejte si tyto hodinky jako luxusní šperk. 

Kód produktu: 012-160468-4523

Registrační číslo: 08927

Přejete si zaslat e-mail, až bude zboží dostupné?

Povrchová úprava

13 454 Kč

Dočasně nedostupné

Popis

Šperkové hodinky jsou oblíbené zejména proto, že zastupují dvě funkce. Tu praktickou, kdy potřebujete znát čas a dále estetickou, jelikož jsou vyrobené z broušených kamenů a stříbra a vypadají jako luxusní náramek. Tyto hodinky navíc díky českým granátům dávají znát spojení s naší vlastí a díky pozitivní síle tohoto minerálu vám dodají energii. Strojek hodinek je vyroben z chirurgické oceli, ciferník je vykládaný perletí. Elegantní hodinky se stanou nejen praktickým doplňkem, ale především nádherným klenotem.

Společně s tímto šperkem obdržíte i Certifikát pravosti.
Hodinky dodáváme v luxusní červené krabičce na hodinky.

  • šperkové hodinky
  • strojek Miyota japonský
  • zapínání i hodinky ze stříbra
  • certifikát pravosti šperku
  • česká výroba

Granát

Granát je odvěkým symbolem lásky. Granátu existuje celá řada, pro ten, nalezený v Čechách, se užívá termín "Český granát". Také se můžeme setkat s termíny jako almandin, pyrop a další. Granát má barvu od červené, přes rudou, až do černé. Pomáhá při depresích, melancholii a vyčerpání. Posiluje energii a pomáhá při nemocech které jsou spojeny s krví. Hodí se zejména pro lvy, štíry, berany a vodnáře. Více o granátu se dozvíte zde: granát

Tento šperk je možné vyrobit z bílého i žlutého zlata Au 585/1000. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, je nutné předem uhradit zálohu ve výši 1000,- Kč. Výroba šperku z pravého zlata může trvat 1 - 8 týdnů.Kontaktujte nás na info@aranys.cz pro přesný termín dodání.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy