Náš tým

Začalo to nevinným prodejem šperků, které přineslo velmi odvážný nápad - uchytit se na trhu s originálními šperky, díky kterým se lidé budou cítit výjimečně a smysluplně. Úspěšná realizace tohoto nápadu vytvořila ucelený a pevně semknutý tým, který přichází stále s novými nápady. 

Proč zrovna Aranys?

Každý den usilujeme o to, aby naši zákazníci měli z našeho zboží radost a úsměv na tváři. Vaše důvěra a spokojenost je pro nás na prvním místě! Nic před vámi neskrýváme. Kladně a bez odkladu vyřešíme jakýkoliv problém. Kdykoliv poradíme a pomůžeme s objednávkou.

Neustále rozšiřujeme naši nabídku, kde si vybere opravdu každý. Prodáváme velmi kvalitní a pouze prověřené šperky. Pečlivě a s láskou zabalené zásilky rozesíláme po celé Evropě

 

V čem jsme jiní?

Jsme důsledné a laskavé.

Většinu našich šperků si navrhujeme a vyrábíme samy.

Stále jsme aktivní na sociálních sítích a přinášíme vám nové trendy.

Produktové fotky si fotíme přímo my zde v Aranysu.

Naše práce je naším koníčkem.

Ryhle reagujeme na nové trendy.

Soustředíme se na prodej šperků s pravými kameny.

Lenka

Slečna zakladatelka, hlava i srdce naší značky. Srší spoustou energie a má ráda velké výzvy a dobrodružství, které vždy překoná. Pro ARANYS pečlivě vybírá ověřené dodavatele a kvalitní výrobky. Je ztmelovačem celého týmu a stará se o chod firmy. Její pozitivní energie naladí celý tým k efektivní a zároveň zábavné práci.

Helenka

Laskavá a moudrá duše, jedna z našich královen prodejny. Miluje vše krásné a tajemné. Se svým šarmantním přístupem vás provede zákoutími krásné prodejny a doporučí přesně takový šperk nebo kámen, který bude „slušet tělu i duši“. 

 Vlaďka

Náše druhá šmrncovní a usměvavá královna prodejny, která ráda pomůže a poradí i těm nejnáročnějším zákazníkům. Se stejnou láskou a pečlivostí jako se stará o zákazníky, se věnuje milované rodině. Ve volném čase se stará o svou krásnou zahrádku nebo je na dobrodružné výpravě na kole.

 

Zdenča

Hlas celého e-shopu. Zajišťuje, aby vámi vybrané zboží bylo u vás doma cobydup. Nechybí ji lidský ani racionální přístup, který vyřeší i ten nejnáročnější problém. Je si vědoma, že za každým úspěchem stojí tvrdá dřina! Její smysl pro detail a krásu rozvíjí prací na své nádherné zahrádce. Je skvělým společníkem, se kterým se u skleničky vína nebudete nudit.

Lenča

Intelektuální a dobrosrdečná květinka, která vaše zásilky zabalí rychlosti blesku! Kromě toho také přidává a upravuje na e-shopu produkty tak, abyste se o nich dočetli všechny potřebné informace. Do našeho kolektivu přináší harmonii a klidnou atmosféru, kterou naladí svým krásným zpěvem. Kladný vztah k hudbě a umění se u ní rozhodně nezapře! 

Sabča

Charismatická a cílevědomá kolegyňka, která s vámi komunikuje prostřednictvím příspěvků na sociálních sítích. Je to právě ona, kdo vám vymýšlí sympatické slevové kódy, které máte tak rádi. V týmu zajišťuje podporu a motivaci, protože jako vášnivá sportovkyně zdolá opravdu každou překážku a žádný cíl pro ni není nemožný

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-17)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-17)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek