Stříbrné řetízky

Na našem eshopu naleznete rozmanitý výběr stříbrných řetízků. Vyberte si délku i provedení a ozdobte se pro každý den. Stříbrné řetízky jsou nepostradatelnou výbavou a můžete na ně zavěsit oblíbený přívěsek. Rhodiovaný povrch vám zaručí dlouhodobě krásný vzhled i vysokou odolnost vůči okolním vlivům. Tato úprava je také velice vhodná pro alergiky na ostatní kovy.

Podrobné filtrování
Barva
Kámen/Bez kamene
Pro koho
Druh šperku
Aktivní filtry

Řetízky ze stříbra o ryzosti 925/1000. 
Stříbrné řetízky nabízíme v mnoha variantách a délkách. Jsou složeny z různě širokých, velkých a tvarovaných oček. Některé mají své ustálené názvy, jako například 
lambada (točený řetízek) či figaro (značí kombinaci tří kulatých oček a jednoho oválného). V této kategorii naleznete nejen přívěskové řetízky, které jsou vhodné pro zavěšení přívěsků, ale také řetízky masivnější, kterými krásně zdůrazníte svůj dekolt.
Naprostá většina stříbrných řetízků je rhodiovaná. Tato povrchová úprava zajistí delší životnost, větší odolnost a dlouhodobě krásný vzhled. Nespornou výhodou je také to, že takto upravené šperky jsou vhodné pro alergiky na ostatní kovy.

Recenze od našich zákazníků

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou


Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky


info@aranys.cz
(po-pá 8-17)

Linka pro zákazníky


+420 736 119 910
(po-pá 8-17)

Garance kvality a spokojenosti


potvrzená 
Puncovním úřadem