Dámské stříbrné náušnice

Podkategorie

Vítejte v našem elegantním světě, kde najdete stříbrné náušnice, které potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Stříbrné náušnice jsou opatřeny rhodiováním, které zajistí dlouhodobě krásný vzhled i vyšší odolnost šperku vůči okolním vlivům. Stříbrné náušnice patří mezi nejoblíbenější šperky vůbec, protože perfektně podtrhnou vaši osobnost. Stříbné náušnice s afroháčkem vám můžeme na požádání předělat na zapínání s klapkou, aby jste se vyhnuli případné ztrátě. V nabídce naleznete náušnice čistě stříbrné nebo v kombinaci s různě barevnými zirkonyperlami a léčivými kameny.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy