Dámské dřevěné náušnice

Podkategorie

Pro všechny, kdo mají v oblibě originální a jedinečné šperky je určena právě  tato kategorie, ve které naleznete originální dámské dřevěné náušnice. Náušnice pocházejí z autorské dílny a každý pár je naprosto okouzlující a vyjímečný. Naleznete zde jak náušnice visací, tak i klipsy, které jsou vhodné především pro ženy, které nemají propíchlé uši. Komponenty jsou vyrobené z chirurgické oceli, což zajistí pohodlné nošení a dlouhou životnost.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy