Dámské prsteny

Prsteny a prstýnky nás zdobí už pěknou řádku let, máte na výběr z mnoha možností, tvarů, barev i materiálů. Dámský prsten je šperk, který nikdo nepřehlédne a není třeba připomínat, že mnoho žen má doba více prstenů nežli jen jeden. Poměrně před nedávnem se staly oblíbené prsteny na prsty u nohou, které jsou variabilní a oceníte je převážně v teplých a slunečných dnech. Prstýnky na nohu vypadají velmi hezky v kombinaci s nákotníkovými řetízky. Všechny milovnice léčivých kamenů potěšíme širokým výběrem prstenů, kterým dominuje právě minerál. Tyto prsteny s léčivými kameny se pyšní naprostou jedinečností díky rozmanitému zbarvení, strukturou minerálu i velikostí samotného kamene. U výrobku je vždy uvedeno, pokud se jedná o originální jediný kus. Tyto prsteny jsou jedinečné a nikde nenejdete stejné. Ať už prsteny navštívíte v sekcích stříbrné prstenydámské zlaté prstenyocelové prsteny, nebo prsteny s léčivými kameny, určitě nebudete naší nabídkou zklamaní.  Nepřeberné množství prstýnků pro ženy, kde pokaždé najdete něco nového a jedinečného.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy