Šperky na nohu

Podkategorie

Šperky na nohu jsou velice trendy a žádané převážně v letních měsících, kdy vytahujeme ze skříní šaty, sukně a šortky. Ozdobte se skvostnými řetízky na nohu a doplňte o prstýnek na nohu. Výsledek je perfektní. Na výběr máte elegantní očkové řetízky nebo efektní řetízky s přívěsky. Velmi stylově a elegantně působí řetízky ve zlaceném provedení. Řetízek na nohu má prodlužovací řetízek, takže jeho délku snadno přizpůsobíte

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy