Pokud objednáte do 14:00, objednávku odešleme ještě dnes

5 výhod pro přihlášení do newsletteru

Zajímavosti ze světa módy a krásných šperků, informace o drahých kamene, nebo jaký dárek se hodí pro která znamení? To vše získáte přihlášením se do newsletteru a ještě něco navíc...

Přihlášením k odběru novinek získáte mnoho výhod. Obsah našich e-mailů zákazníkům pečlivě tvoříme tak, aby byl zajímavý a čtivý. Díky našim e-mailům se budete orientovat v nepřeberném množství tvarů řetízků či náušnic, budete vědět který šperk si vzít na ples a který zase k vodě. Obsáhlá nabídka drahých kamenů může být pro někoho nepřehledná. My se v nich ovšem vyznáme a postupně vás provedeme překrásným a zajímavým světem minerálů.

  1. Každé znamení zvěrokruhu má svá specifika, minimálně jednou měsíčně dostanete do své schránky stručnou charakteristiku znamení, které danému měsíci velí. Ukážeme vám, které minerály jsou pro znamení zvěrokruhu nejvhodnější a jaké šperky z těchto kamenů můžete mít.
  2. Pokud pořádáme soutěž, dozvíte se to i prostřednictvím e -amilu a díky tomu vám žádná neunikne.
  3. Pravidelně pořádáme akce na některé z našich produktů, o kterých vás v e-mailu informujeme. Když uspořádáme slevu na nákup, také se o ní díky registraci do newsletteru dozvíte a můžete tak ušetřit za váš nákup.
  4. Neustále jdeme s dobou a přinášíme nové informace ze světa módy. Dozvíte se, který nhrdelník je nejvhodnější do jakého výstřihu, nebo který ze šperků si s sebou můžete vzít k vodě.
  5. Na novinky jsme experti. Stále hledáme nové a neokoukané kousky, abyste vyli výjimeční a ne jen součástí davu. Do newsletteru přidáváme i nejžhavější novinky, které jsme právě naskladnili.

Neváhejte a přidejte se do naší rodiny, buďte s námi v kontaktu. Rádi vám pomůžeme při výběru toho pravého šperku pro vás i vaše blízké. Těšíme se na vás.

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek