Náramky bižuterní

Podkategorie

Náramky z bižuterie nabízíme v mnoha barvách, tvarech a velikostech. Výhodou bižuterie je, že můžete mít za relativně nízkou cenu doplněk, který si vyberete přesně ke svému stylu oblečení. Oproti šperkům ze stříbra nebo oceli má však tu nevýhodu, že je náchylnější a méně odolná. Ale pokud ji nevystavíte extrémním podmínkám, krásně splní svůj účel a doladí styl. Na výběr máme náramky pevné nebo štrasové, případně kožené či perličkové. Taktéž mohou být zlacené nebo patinované a doplněné o kamínky.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy