Prsteny

Vzhledem k tomu, že se žádná domácí sbírka šperků neobejde bez prstenů, tak vítejte v kategorii, kde máte na výběr z mnoha možností, tvarů, barev i materiálů. Prsten je šperk, který nikdo nepřehlédne a není třeba připomínat, že mnoho z nás má doba více prstenů nežli jen jeden. Poměrně před nedávnem se staly oblíbené prsteny na prsty u nohou, které jsou variabilní a oceníte je převážně v teplých a slunečných dnech a moc hezky vypadají v kombinaci s nákotníkovými řetízky. Všechny milovníky léčivých kamenů potěšíme velkým výběrem prstenů s kameny, kterým dominuje právě minerál. Několik kousků se pyšní naprostou jedinečností svým zbarvením, vzhledem, strukturou i velikostí. U výrobku je vždy uvedeno, že se jedná o originální jediný kus. Ať už prsteny navštívíte v sekcích prsteny stříbrné, zlaté a zlacenéocelové, nebo prsteny s léčivými kameny, určitě nebudete naší nabídkou zklamaní. Pokud si nejste jistí, jakou velikost prstenu zvolit, pak se podívejte zde.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy