Prsteny zlaté a zlacené

Podkategorie

Aktivní filtry

Kategorii zlatých a zlacených šperků postupně doplňujeme, abychom Vám mohli nabídnout co nejvíce produktů. Momentálně nabídneme krásný zlatý prsten s velmi oblíbenými a světově proslulými českými granáty, ke kterému samozřejmě dostanete certifikát o pravosti nebo levnější variantu ve stříbře, které je povrchově galvanicky upraveno zlacením. Pokud si zvolíte raději chirurgickou ocel, pak nabídneme prsteny kombinované nebo se zirkony. V této kategorii naleznete stříbrné či ocelové prsteny povrchově upraveny zlacením, či zlaté prsteny. Neztrácejte hlavu, pokud nevíte jakou velikost zvolit. Návod jak na to, najdete zde.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy