Brože

Podkategorie

Brože nebo také spínací špendlíky jsou s oblibou používané už po staletí a řadíme je taktéž mezi šperky. Tvoří nejen krásné doplňky k oděvům, ale mnoho z nich má i praktické využití. Většina námi nabízených broží je vyrobena z bižuterie, ale objevíte u nás i brože stříbrné. Některé jsou doplněny o kamínky a zirkony v různých barvách, jiné zdobí perleť. Zapínání u většiny broží je vyrobeno bezpečně a s pojistkou, aby bylo zamezeno ztrátě. 

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy