V žádném případě nemůžeme opomenout muže, a proto přinášíme řadu produktů, které jsou vhodné právě pro ně. Na výběr jsou zde řetízky, náramky, prsteny, přívěsky nebo náušnice. Tyto nabízíme především ve štříbrném provedení nebo v chirurgické oceli. Můžete si vybrat matné, lesklé, kombinované nebo zlacené provedení a mnoho dalších. Pokud jste fanouškem metalu, fotbalu, motorek nebo jiných zájmů, určitě navštivte sekci s přívěsky, kde najdete mnoho tématických výrobků.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy