Kameny A-Z - Citrín

Podkategorie

Tento neskutečně blahodárně působící krystal velmi dobře funguje jako čistič a oživovač. Díky němu dokážete nejen získat energii, ale také můžete být úspěšní a nebo přijít k velké hojnosti. Neustále dodává nové a nové síly a také potřebnou sebedůvěru. Je úžasným kamenem, který dokáže zbavit strachu i negativních vlastností. Skvěle působí při únavovém syndromu a podporuje krevní oběh. Pomůže zbavit se fobií a stresu. Posiluje nervy a podporuje krevní oběh. Oslní svou příjemnou teplou medově žlutou barvou i jedinečnými vlastnostmi. Ve své sbírce jej může mít každý, byť nejvhodnější je pro Berany, Blížence, Lvy nebo Panny.
V našem blogu se o něm dozvíte mnohem více: Citrín

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy