Piercingy s moderním šmrncem

Podkategorie

Piercingy patří mezi šperky, kterými si můžete ozdobit své tělo a lidé se jimi zdobí už mnoho let. Ačkoliv dříve byl jejich význam spíše rituální či náboženský, dnes se staly víceméně zajímavým módním doplňkem. Jejich název pochází z anglického slova pierce - propíchnout. Na výrobu piercingů, tedy tělových šperků, se používaly nejrůznější přírodní materiály. Dnes je nejvíce používaná chirurgická ocel, jelikož je cenově dostupná a hypoalergenní. Chirurgická ocel má dlouhou životnost. Dámské piercingy jsou často doplněny o třpytivé kamínky a přívěsky v rozmanité škále tvarů a barev. V naší nabídce najdete piercingy určené nejen do pupíku, ale také piercingy do ucha či do jazyka a mnohé další.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy