Zlaté a zlacené řetízky

Podkategorie

Již tisíce let patří zlaté šperky vůbec k nejoblíbenějším. Zlaté a zlacené řetízky tvoří samotný základ šperkovnice a na našem eshopu je naleznete v různých délkách i variantách. Zlaté řetízky potěší nejen dámy, ale také pány. Zlatý řetízek si můžete vybrat v klasickém žlutém zlatě nebo v bílém zlatě.  Na řetízek si můžete zavěsit také vhodný zlatý či zlacený přívěsek a postupně si vytvářet jedinečné sady, které můžete různě kombinovat. Naše zlaté řetízky jsou vyráběny z nejkvalitnějšího 14-ti karátového zlata a rozhodně potěší každého. Můžete si také zvolit levnější variantu a vybrat si zlacené stříbrné řetízky nebo zlacené ocelové řetízky.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy