Náš tým

Na počátku byly šperky, poté vznikl skvělý nápad, následně vysněné provedení. Nyní bychom vám rádi představili náš tým, který se postupně proměnil v ucelený, pevně semknutý kolektiv, který přichází stále s novými nápady. Snažíme se proměnit každý sen ve skutečnost a přijímat výzvy, které nás posouvají tím správným směrem – k našim zákazníkům. My z toho máme velkou radost, protože nás baví provádět vás naším zářivým královstvím plným šperků, kamenů a doplňků. Rádi o vás pečujeme a pomáháme s výběrem.

 • Lenka

  Lenka

  Slečna zakladatelka, hlava i srdce naší značky. Jako každý ohnivý Střelec, i ona srší spoustou energie a má ráda velké výzvy a dobrodružství. Pro ARANYS pečlivě vybírá vhodné dodavatele a zajišťuje, abyste vybrané zboží měli doma cobydup. Pokud zrovna nepodniká objevitelskou výpravu v zahraničí, potkáte ji i osobně na prodejně a bude to právě ona, kdo k vaší radosti vyřeší každou prosbu a reklamaci.

 • Veronika

  Veronika

  Náš nejusměvavější klenot. Veronika pro ARANYS spravuje e-shop, připravuje obsah pro blog a sociální sítě a její vlídný hlas uslyšíte pokaždé, když si k nám zavoláte pro pohotovou radu. Miluje focení, ať už ve volném čase nebo v práci, proto naše produktová aranžmá se šperky vypadají vždy na jedničku! Znamení Raka jí navíc propůjčuje empatii, obětavost a současně analytické myšlení, takže za nás – ten správný člověk na tom nejsprávnějším místě.

 • Hanka

  Hanka

  Veselá a činorodá parťačka, která nezkazí žádnou legraci. V ARANYSu má na starost naše produkty, věnuje se správě e-shopu a přípravě popisků, abyste vždy měli všechny potřebné informace nadosah. Jako společenský Blíženec umí skvěle komunikovat, takže to bude právě ona, kdo vám obratem odpoví na email nebo na váš dotaz z live-chatu. Ze svého bleskového tempa nepolevuje ani po práci, to totiž sedne na motorku a mizí v dáli... :)

 • Helena

  Helena

  Laskavá a moudrá duše, královna naší prodejny. Jako vzdušná idealistická Vodnářka miluje vše krásné a tajemné. Se svým šarmantním přístupem vás provede zákoutími prodejny a doporučí přesně takový šperk nebo kámen, který bude „slušet tělu i duši“.

Novinky a slevy