Proč právě Aranys?

Aranys je obchod, ve kterém najdete krásné šperky: autorské, originální šperky na zakázku, drahé kameny a výrobky z nich. Každého zákazníka si pečlivě hýčkáme, stejně jako naše zářivé království šperků, energie a dobré nálady. Rádi se s vámi potkáme osobně v naší kamenné prodejně nebo na e-shopu. Poradíme vám s výběrem. Pokud chcete slyšet příjemný hlas, zavolejte nám. V případě, že raději komunikujete písemně, zvolte e-mail, online chat, SMS, Facebook messenger, WhatsApp nebo Viber. Cesta k nám je otevřená.

 • 1

  1. V Aranys si vždy vyberete

  Díky rozmanité nabídce šperků si v Aranys vybere každý. Ať již toužíte po špercích s certifikáty, ručně vyráběných autorských špercích nebo jedinečných léčivých kamenech, Aranys uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Z nádherných šperků s ověřenou tradicí vám představujeme například půvabné české granáty, které jsou velmi oblíbené a pocházejí přímo z Granátu Turnov. Nebo skvostnou jabloneckou bižuterii, která se pyšní kvalitními korálky různých barev, tvarů i velikostí. Naši nabídku i přes svoji stávající pestrost neustále rozšiřujeme, a obohacujeme o další krásné produkty nebo drahé kameny pocházející z unikátních nalezišť nejen v Evropě.

 • 2

  2. Naše šperky jsou kvalitní

  Dbáme na to, aby každý zákazník odcházel spokojený, a těšíme se z každé milé pochvaly. Vážíme si zákazníků, kteří se k nám vracejí. Ryzost stříbrných a zlatých šperků pečlivě hlídá Puncovní úřad, který provádí pravidelné kontroly v našem obchůdku. Víte tak, že nakupujete skutečně pouze kvalitní šperky. Poskytujeme 100% garanci na naše produkty a certifikáty o pravosti, které obdržíte s vybranými šperky.

 • 3

  3. Nemusíte kupovat celý komplet

  Potřebujete z celé soupravy jen náušnice nebo přívěsek? Žádný problém! Zavolejte nám, pošlete e-mail, zprávu na messengeru nebo se ozvěte přes online chat. Domluvíme se spolu tak, abyste obdrželi jen to, po čem skutečně toužíte.

 • 4

  4. Objednávejte i ze zahraničí nebo o víkendu

  Bez problému vám vybrané zboží zašleme kamkoliv do zahraničí. Stačí nás kontaktovat. Zásilky odesíláme i několikrát denně, takže jsou brzy u vás. Zapomněli jste na něčí narozeniny nebo významné výročí a potřebujete rychle sehnat dárek? I pro neočekávané situace máme řešení. Zavolejte a my pro vás otevřeme náš kamenný obchod i mimo pracovní dobu.

 • 5

  5. Rozumíme kamenům a jejich síle

  Originalita, síla, krása a jedinečnost - objevte přednosti drahých kamenů. Jejich pozitivní a léčebné účinky jsou přímo fascinující a i proto se těší veliké oblibě. Pomůžeme vám vybrat vhodný minerál do vaší sbírky. Čerpejte jeho sílu v podobě krásného šperku. Pokud vám chybí energie, špatně spíte, chcete podpořit kreativitu či zlepšit komunikaci, neváhajte vstoupit do světa Aranys. Určitě vybereme ten pravý kámen pro vás.

 • 6

  6. Žádná fotobanka. Naše fotky, naše šperky

  Asi se shodneme, že ne vždy je snadné vybrat šperky z e-shopu podle obrázku. V Aranys vidíte pouze autorské fotografie! Sami si fotíme produktové fotografie v našem útulném zázemí nebo v krásné přírodě. Snažíme se co nejlépe zachytit každý detail šperku, abyste si ho mohli co nejlépe prohlédnout.
  Pokud si zboží objednáte a přesto nebudete spokojení, nezoufejte. V Aranys můžete zboží vrátit nebo vyměnit do 30 dnů bez udání důvodu.

 • 7

  7. Máme otevřeno i během svátků

  Během svátků máme prodlouženou otevírací dobu a tak všechny své nákupy pohodlně stihnete. Starosti s výběrem dárku na poslední chvíli vyřeší dárkový poukaz. Seženeme pro vás i produkt, který v nabídce zrovna nemáme.

 • 8

  8. 30 denní záruka na vrácení peněz

  Obchodní podmínky vedeme pod záštitou D-testu, který chrání zákazníky před nástrahami odborných frází uvedených ve smlouvách, podmínkách nebo zákonech. Smlouvy jsme pro vás převzali, abyste z nákupu nemeli žádné obavy. Veškeré zboží tak můžete bez udání důvodů vrátit do 30 dnů. Samozřejmostí je záruka 24 měsíců na zakoupené zboží. V obou případech vám obratem zašleme peníze zpět.

 • 9

  9. Nenechte si ujít výhodné nabídky

  Pečujeme o vás nejen osobně, ale také na „dálku“ prostřednictvím Facebooku nebo e-mailu. Rádi bychom vám naše produkty přiblížili co nejvíce, produktové fotky tak najdete i na Instagramu a Pinterestu. Registrované zákazníky občas informujeme o lákavých novinkách, tipech a také soutěžích, kterých se nadšeně účastníte.

 • 10

  10. Naše služby = vaše výhody

  Snažíme se pro vás zachovat vždy příznivé ceny, které však nebudou mít dopad na kvalitu. Zachováváme příznivé ceny bez dopadu na kvalitu. V naprosté většině případů umíme objednané šperky upravit dle vašich požadavků. Zkrátíme řetízek, vyměníme zapínání na náušnici, upravíme velikost stříbrných prstýnků. U šperků vhodných ke gravírování vyryjeme obrázek nebo text dle vašeho zadání. Všechny šperky s českými granáty nabízíme také ve zlaceném provedení a bez navýšení ceny.
  Balné je v Aranys vždy zdarma. Platíte pouze za poštovné, a to jen v případě, že vaše objednávka nepřekročí 1500,- Kč. V takovém případě je pro vás zdarma i odeslání balíčku. K nákupu nad 2.000,- Kč obdržíte praktický dárek, který oceníte.

Novinky a slevy