Zlaté snubní prsteny Viola

Vyberte si pro sebe a svou životní lásku zlaté snubní prsteny. Tradičně si snoubenci vyměňují prsteny v v den, kdy se z nich stanou manželé.
Své "ano" ve svatební den stvrďte nádherným prstenem, kterým se budete po zbytek společného života chtít chlubit. Vybete si takový snubní prsten, který Vám bude společníkem po zbytek dnů, stejně jako Váš partner.
Cena prstenu je závislá na jeho velikosti a zvoleném materiálu. Uvedené ceny jsou při dámské velikosti 52 a hmotnosti cca 2,6 g. Při pánské velikosti 62 a hmotnosti cca 3,5 g.
Zavolejte nám pro bližší informace na tel.: +420736119910

Kód produktu: 027-SP307-16227

Registrační číslo: 16228

Varianta

Materiál

11 435 Kč

1 - 8 týdnů

Popis

Stejně tak, jako je Vaše láska nekonečná, je i tento snubní prsten symbolem nekonečna. A to hned dvakrát. V uzavřeném kruhu a i v samotném jeho tvaru, který představuje nekonečno, se tak stane nikdy nekončícím poselstvím lásky. Neobvyklá zlatý prsten budete rádi nosit každý den, ne jen v den svého manželského slibu. Hladký prsten je ozdoben linií kamenů dle Vašeho výběru. Tento snubní prsten se Vám neomrzí a budete jej rádi nosit i po svatebním dnu. Vyberte si moderní rudé granáty, které symbolizují lásku. Nebo klasické diamanty, či čiré zirkony symbolizující čistotu a nevinnost. Abyste podtrhli svou jedinečnost a osobitý styl, zvolte si barvu zlata, kterou preferujete.
Díky nápaditému osázení kameny a netradičnímu tvaru prstenu, můžete nosit tento zlatý prsten i jako klasický šperk s dokonalými detaily, který nebudete chtít sundat z ruky.

  • český šperk
  • snubní prsten
  • profesionální práce

Oblíbili jste si šperky jedinečné kvality české výroby? Podvejte se například na naše šperky s českými granáty

Granát je odvěkým symbolem lásky. Granátu existuje celá řada, pro ten, nalezený v Čechách, se užívá termín "Český granát". Také se můžeme setkat s termíny jako almandin, pyrop a další. Granát má barvu od červené, přes rudou, až do černé. Pomáhá při depresích, melancholii a vyčerpání. Posiluje energii a pomáhá při nemocech které jsou spojeny s krví. Hodí se zejména pro lvy, štíry, berany a vodnáře. Více o granátu se dozvíte zde: granát

Tento šperk je možné vyrobit z bílého i žlutého zlata Au 585/1000. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, je nutné předem uhradit zálohu v minimální výši 3000,- Kč. Výroba šperku z pravého zlata může trvat 1 - 8 týdnů. Kontaktujte nás na info@aranys.cz pro přesný termín dodání.

 

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy