Vůně do auta srdce

Vůně do auta ve skleněné lahvičce k zavěšení. Obsahuje přírodní extrakty a ekologická aromata.

Kód produktu: 024-99101/12-16237

Registrační číslo: 16241

Tento produkt chci gravírovat


Přejete si zaslat e-mail, až bude zboží dostupné?

Varianta

219 Kč

Dočasně nedostupné

Popis

Provoňte interiér auta příjemnou vůní, která udělá z vaší cesty zážitek. Vyberte si pro vaši jízdu energickou a dinamickou vůni, nebo naopak uklidňující a harmonickou. Přesně podle vašeho stylu tak, aby vám bylo při jízdě v autě příjemně.

  • skleněná nádobka se dřevem
  • aromadifuzér do auta
  • více vůní na výběr

Vůně do auta

Vůně do auta je uvolňována přes dřevěnou zátku, která je před otevřením chráněna platovým špuntem. Dřevo nasáklé příjemnou vůní ji postupně uvolňuje do interiéru vozu. Po odeznění vůně opět nechejte dřevo nasáknout nonnou silicí, aby mohl aroma difuzér vaše auto opět provonět.
Vůně vydrží 1 - 2 měsíce, což velmi snadno poznáte, dokud ve skleněné lahvičce uvidíte tekutinu.
Při manipulaci a následné likvidaci se prosím řiďte pokyny na obalu.

Pro pohodlnou jízdu v autě

Každý řidič se má cítit příjemně a uvoněně, aby se mohl soustředit jen na dění kolem. Jakákoliv nespokojenost se oddrazí na vnímání a reakcích řiciče. Proto je důležité, mít v autě příjemné klima a útulné prostředí, aby byl zážitek z jízdy co nejlepší. K tomu pomáhají vůně do auta, které se veli hezky rozvoní a přispěj tak k tomu, aby se nejen řidič cítil při jízdě skvěle.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy