Přívěsek ametrín

Spojením citrínu a ametystu získáme tento fialovožlutý kámen - ametrín. Krásné barvy tohoto kamene zajistí originální přívěsek, který je vkusným doplňkem.

Kód produktu: 011-1222

Registrační číslo: 02661

Přejete si zaslat e-mail, až bude zboží dostupné?

401 Kč

Dočasně nedostupné

Popis

Tento krásný dvoubarevný přívěsek ametrín je opracován, vyleštěn a zavěšen na stříbrném oušku. Tento kámen má spoustu blahodárných vlastností, které můžete využít.
Každý kámen je originál, proto nemůžeme garantovat přesnou shodu výrobku s fotografií. Cena za přívěsek bez řetízku.

  • Léčivý kámen jako přívěsek
  • S úchytem ze stříbra
  • Každý kousek je originál

Ametrín

Spojením Ametystu a Citrínu vznikne nádherný kámen Ametrín, který nabídne to nejlepší z obou kamenů a jeho jediné naleziště je v Bolivii. Má velmi silnou očistnou moc a zbavuje tělo jedů. Oprostí svého majitele od negativních myšlenek a zbaví depresí. Napomáhá při žaludečních potížích, léčí únavu a nervový systém. Uzdravuje poruchy spojené se stresem. Navíc velmi dobře působí jako čistič krve. Okouzlí svojí kombinací barev fialové a žluté. Vhodné zejména pro znamení Váhy, Ryby a Blížence.

Více o ametrínu se dočtete v našem blogu.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy