Srdce z kamene tyrkenit

Hladké leštěné srdíčko z modrozelenho tyrkenitu může sloužit jako hmatka, nebo jako dárek, či pro dekoraci pokoje.

Kód produktu: 011-275

Registrační číslo: 00807

Tento produkt chci gravírovat


Přejete si zaslat e-mail, až bude zboží dostupné?

Varianta

138 Kč

Dočasně nedostupné

Popis

Máte ve své sbírce už nějaký minerál s motivem srdíčka? Pokud je vaše odpověď ne, pak pro vás máme v nabídce tyrkenitové srdce, které okouzlí svou barvou a jedinečnou kresbou. Hladké tvary kamenů jsou nejčastěji používány jako hmatky. Srdce jako dárek potěší obdarovaného.

Berte prosím na vědomí, že každý kámen je naprosto jedinečný, a proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu.

Podívejte se na náš blog o tyrkysu, kde se dozvíte také o tyrkenitu.

Malé
Velikost: 30 mm
Hmotnost: cca 11,5 g

Velké
Velikost: 40 mm
Hmotnost: cca 29,5 g  

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy