Pokud objednáte do 14:00, objednávku odešleme ještě dnes

Chromdiopsid

Země původu: Rusko, Jakutsko

Vlastnosti: Chromdiopsid, známý též pod názvem „Ruský smaragd", je harmonizující a ochranný kámen v oblasti fyzické i duchovní. Používá se jako talisman k ochraně blízkých, majetku a fyzického bezpečí. Patří do skupiny Diopsidů. Název Diopsid je odvozen od řeckého slova 'diopsis', které znamená „dva druhy vidění nebo mající dvě podoby". Je takto pojmenovaný proto, že při pohledu z jedné strany má minerál jednu barvu, zatímco z jiného úhlu se objevuje v různých odstínech.
Chromdiopsid rozvíjí analytické a intelektuální schopnosti. Je skvělým průvodcem po pravé cestě životem a pomáhá integrovat se do každodenního života.
Pomáhá odstraňovat staré citové blokády, již překonané navyklé vzorce chování, zlé a špatné vzpomínky. Zvláště účinný je při překonávání různých závislostí a stresů. Přináší hluboký klid a vyrovnanost, a tiší emoce. Je kamenem srdeční čakry, kterou aktivuje, čistí a harmonizuje.

Znamení zvěrokruhu: Býk

Planeta: Měsíc

Živel: voda

Léčebné účinky: Působí pozitivně na plíce, oběh, hormonální rovnováhu a krevní tlak. Upravuje fyzickou slabost, rovnováhu kyselosti a zásaditosti. Je vhodný při zánětech, bolestech svalů, křečích, stresu, prospívá ledvinám a srdci. Zbavuje tělo jedů, potlačuje žaludeční nevolnost a napomáhá regeneraci jater.

Čištění: Kámen čistíme několik minut pod proudem vlažné vody nebo v misce s křišťálem přes noc.

Nabíjení: Nabíjíme buď na nepřímém světle, nebo na přímém slunci - postačí několik minut.

Chromdiopsid

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek