Léčivé kameny nachlazení.....

Nádherné barevné podzimní období nás upoutává svými okouzlujícími barvami, které dokáží dodat energii a dobrou náladu. Bohužel s sebou ovšem přináší i časté neduhy v podobě nachlazení, chřipek a unavující počasí. Jak jim předcházet a co s nimi, když už naše tělo zpacifikovaly?

Ne každý ihned sáhne po některém z farmaceutických přípravků, kterých je na trhu nepřeberné množství. Spousta lidí dává přednost přírodní léčbě a proto v těchto situacích můžeme využít také sílu léčivých kamenů. Které jsou ty nejvhodnější, se dozvíme v následujících řádcích.

Prevence

Všichni víme, že nejdůležitější je těmto stavům předcházet a snažit se jim pokud možno vyhnout. Ne vždy jsou tato doporučení úspěšná, takže pojďme posílit imunitu. Nejúčinnější, nejsilnější, nejčistší a nejznámější je křišťál, který svou bezmeznou čistotou dokáže pohltit mnoho neduhů a potíží. Výborně dokáže posílit imunitu, která je pro naše zdraví velmi důležitá. Následuje jej například ametyst, turmalínjaspis nebo jadeit. Tyto kameny je vhodné mít stále při sobě například v podobě náramku, přívěsku nebo prstenu, aby bylo možné jejich energii čerpat neustále a v každé situaci. Další variantou je umístění kamene do vaší blízkosti, kde mimo krásné dekorace vytvoří bezpečné místo pro vaši relaxaci a odpočinek. V neposlední řadě si můžete dopřát také drahokamový elixír.

Křišťál

Ametyst

Turmalín

Jaspis runové kameny

Nemoc

I když uděláme maximum proto, abychom se nemocem vyvarovali, přece jen jim občas neunikneme. Takže pokud se už nacházíme v této nepříjemné fázi, kdy nás bacily ovládly, pak je vhodné sáhnout po fluoritu. Ten je přímo stvořený pro chřipku a nachlazení. Stejně jako úžasný labradorit, měsíční kámen nebo již zmiňovaný jaspis
Jelikož jsou tyto stavy často doprovázeny zvýšenými teplotami nebo horečkou, přizvěte si navíc na pomoc magnezit nebo achát

Labradorit náramky

Achát svícen

Magnezit srdce

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek