Apofylit

Apofylit má krychlové či jehlanovité krystaly, které jsou průsvitné až matné. Velikost můžeme nalézt od malých krystalků, až po rozměrné srostlice.
Zelený apofylit otevírá srdeční čakru a podněcuje otevřenost srdce.

Země původu: Česká republika, Velká Británie, Indie, Brazílie, Itálie

Vlastnosti: Apofylit je velmi účinným vodičem energie díky vysokému obsahu vody. Je výkonným zdrojem vibrací, proto je dobré, umístit apofylit v místnosti, kde chcete zvýšit energii. Zlepšuje schopnost jasného vidění a podněcuje intuici. Apofylit napomáhá k dosažení vytoužených cílů v budoucnosti.
Pomáhá pochopit proč lidé jednají tak jak jednají. Je kamenem pravdy, pomáhá nám, i celému světu, ukázat skutečnou vlastní podobu.
Apofylit pomáhá i na emoční rovině, kdy působí výborně proti stresu, odstraňuje negativní vzorce uvažování a odstraňuje duševní bloky. Odkrývá potlačované city, rozptyluje starosti, pomáhá překonávat zlost, obavy i strach.
Tento kámen je skvělým pomocníkem při věštění, vytváří spojení mezi vědoím reálného a duchovního světa a je nosičem záznamů akakši. Akakša (kosmická paměť) je ezoterický záznam všecho, co se kdy stalo a stane. 

Barva: čirá, bílá až nažloutlá, zelená

Znamení zvěrokruhu: Blíženci, Váhy, Kozoroh, Beran

Planety: Mars a Saturn

Živel: Země

Léčebné účinky: Příznivě působí na dýchání a dýchací ústrojí, včetně potíží při astmatu. Pomáhá při boji s alergiemi, které dokáže neutralizovat. Podporuje omlazení zraku. Skvěle působí na neduhy duše. Celkové pomáhá s léčbou pacienta, kterého dokáže uvést do stavu hlubokého uvolnění a vnímavosti, což pomáhá při léčbě i rekonvalescenci.

Čištění a nabíjení: Apofylit čistíme nejlépe na drůze křišťálu, který jej zároveň i nabíjí. K čištění nepoužívejte teplou vodu.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek