Nové kožené kabelky pro příležitosti všeho druhu

Kabelka je nepostradatelným doplňkem jakékoliv ženy. Reprezentativní a zároveň praktický prvek, bez něhož si asi jenom stěží dokážete představit cestu do jakékoliv společnosti. Vzhledem k tomu, že kabelky dolaďují outfit v rámci libovolné události, je vhodné při jejich výběru klást důraz i na ty nejmenší detaily.

Ideálně, když takové kabelky sladíte s novodobými trendy, budou se vyznačovat vysokou precizností zpracování a svým způsobem vás budou charakterizovat.

Kvalita jako základ spokojenosti

Vaším odrazovým můstkem při nákupu nové kabelky musí být výrobní kvalita. Základem všeho je použití pravé kůže, jejíž vlastnosti se promítnou do celkového vzhledu vámi zvolené kabelky. Takový materiál bude příjemný na omak, snadno jej očistíte a bude mít delší životnost oproti jiným napodobeninám kůže.

Kvalita materiálu je pouze polovinou úspěchu. Tu druhou tvoří samotný výrobní proces. A právě díky zakázkové výrobě přímo v Itálii jsme schopni docílit propracovanosti i těch nejmenších detailů. Kabelky vznikají u skutečných odborníků, jenž mají smysl pro detail. O tom ostatně vypovídá i dlouhodobá tradice tohoto výrobce.

A teprve takové produkty mohou uspokojit vaše potřeby do nejmenšího detailu.

Dámské kožené kabelky

Z jakých novinek si vybírat?

Víme, co ženám sluší a víme, jaké mají potřeby. Proto jsme pro vás díky špičkové zakázkové výrobě připravili tři nové modely kabelek. Zpracované tak, aby si každá z vás přišla na to své.

Co byste řekly menší černé kabelce s jednoduchým vzhledem, originálně zabarveným vnitřkem do hněda a možnosti nosit ji přes rameno i v ruce? Tato kabelka se pro vás stane dokonalým doplňkem nejenom do práce, ale také na libovolnou společenskou událost.

Z klasického černého zabarvení vás může vymanit další model v bordó barvě. Opět menší rozměry, důraz kladený na eleganci a místo zipu zapínání na cvoček. Nechybí pochopitelně ani vnitřní zapínací kapsy, které vám umožní uložit spoustu věcí bezpečně.

A kdyby vám nebyly menší kabelky po chuti a jste zvyklé se sebou nosit přemíru věcí, pak pro vás máme ještě jeden nový kousek. Tmavě modrá kožená kabelka Aranys větších rozměrů s ozdobou v podobě kožené mašle.

Buďte originální a svá

Udělejte si radost a pořiďte si kabelku, která vás potěší po stránce estetické a stane se praktickou součástí vašich cest do práce, za zábavou i do společnosti. Meze se v tomto směru nekladou a vy máte možnost výběru kvalitního sortimentu. Minimálně tři výše uvedené modely jednoznačně podléhají současné době a mnohé z vás si je oblíbí. A to především díky spojení kvality, preciznosti a elegance.

Taková kabelka ostatně nemusí přinášet potěšení jen vám samotným, ale může se stát i velice originálním dárkem. Takže pánové, zbystřete a udělejte radost svým ženám.

Nové kabelky si můžete prohlédnout na našem e-shopu zde:

       Modrá kožená kabelka Aranys

Modrá kožená kabelka Aranys

       Kožená kabelka přes rameno, bordó

Vínově červená kožená kabelka Aranys

       Černá kožená kabelka Aranys

Černá kožená kabelka Aranys

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek