Zakázková výroba / Ruční výroba

Máte rádi šperky, které jsou neokoukané a jedinečné? My milujeme krásné originální šperky a proto se snažíme vyhovět našim zákazníkům, i našim přísným požadavkům na šperky. Úzce spolupracujeme s několika klenotníky a díky tomu jsme schopni vyrobit šperk přesně podle Vašeho přání. Stejně tak u nás najdete i šperky, které jsou vyrobeny podle našeho návrhu.

Takto může vypadat Váš návrh a náš šperk

Vaše přání je nám rozkazem

Necháme pro Vás vyrobit šperk podle Vašeho přání a návrhu tak, aby byl jedinečný a přesně takový, jaký si přejete. Naši zlatníci budou potěšeni, že mohou vyrobit to, po čem Vaše srdce touží.

Tento stříbrný prsten si zákaznice přála vyrobit z velmi špatně opracovatelného turmalínu. Naše heslo zní: "Nic není nemožné". Proto se nyní může pyšnit stříbrným nádherným šperkem který opticky prodlužuje prsty, na ruce vypadá dokonale a navíc, pro ni má osobní hodnotu díky tomu, že získala svůj vysněný šperk.

Stříbrný prsten na zakázku, turmalín

Napište nám

Nebojte se nám zaslat nezávaznou poptávku, nebo rovnou zavolejte. Zjistíte, že se Vám snažíme vyjít maximálně vstříc a náš osobní přístup Vám dodá odvahy. Mějte svůj vlastní styl. Každý člověk je jedinečný a zaslouží si i svůj vlastní originální šperk.

E-mail: info@aranys.cz

Telefon: 733 515 034

Kontaktujte nás

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek