Dárek s vlastním textem

Všichni rádi dostávají dárky a nejraději ty, na kterých je vidět, že si někdo dal práci s výběrem. Vědět, že na nás někdo myslí a věnuje čas tomu, vybrat to, co nás potěší, udělá většině lidí opravdu radost. A o to jde, potěšit obdarovaného něčím milým, zpříjemnit mu den.

Dárek ke kulatinám

Vhodným dárkem k výročí, nebo kulatinám, je šperk, či předmět, na kterém je datum výročí, nebo věk. To jsou dárky vhodné pro muže i ženy. Takové dárky jsou hezkou vzpomínkou na danou událost. Věnujte například vůni do interiéru s vlastním textem.

Dárek z lásky

Nejčastěji na přívěsky se srdíčky, necháváme vygravírovat jména, slova lásky "Miluji tě", nebo jen iniciály obou osob. Tento dárek je velmi osobní a má silnou citovou vazbu jak k obdarovanému, tak k dárci. Obzvláště ženám pak zjihne zrak a vykouzlí úsměv na rtech.

Vtipné dárky pro každou příležitost

Dárek s vlastním věnováním, které třeba pochopí jen obdarovaný? Věnujte dárek, který nikdo jiný nemá. Osobní vzkaz, větu či heslo, které používáte jen vy. Bude to jedinečný dárek, který zaručeně potěší. Vhodný může být například lávový kámen s vlastním textem.

Gravírování vlastního textu do šperků

Vyberte si přívěsek, náhrdelník, nebo třeba prsten, do kterého necháte vygravírovat vlastní text. Na hladké přívěsky, s dostatečně velkou plochou pro text, je možné nechat vygravírovat téměř cokoliv. Hladký přívěsek srdce s vlastním textem bude krásný dárek pro vaši milou. Hladké stříbrné destičky jsou přímo určené pro napsání osobního věnování. Tyto destičky můžete využít pro vygravírování důležitých informací o člověku, který ji nosí. Například telefonní kontakt, nebo krevní skupinu.

Gravírování na ocelový náhrdelníkGravírování na stříbrnou destičku, přívěsekGravírování na ocelový náhrdelník, srdíčkoGravírování na ocelové srdíčko, přívěsek

Pískování na lahvičky s vůněmi

Chcete vybrat dárek, který krásně voní? Podívejte se po naší nabídce lahviček s vonnými silicemi. Přírodní vůně z vonných olejů, jsou míchány u nás. Jedná se o český výrobek. Na lahvičku můžete nechat napsat jméno, nebo iniciály. Tyto vůně jsou vhodné jak do interiéru auta, tak do domácnosti či kanceláře. Tyto vůně jsou také vhodné jako firemní dárky, s logem společnosti.
TIP: Chystáte svatbu a chcete netradičně označit jména hostů na svatební tabuli? Vyberte si vůni, která bude vaši svatbu provázet a darujte hostům i milou pozornost ze svatby. Budou vědět kde sedí a navíc si odnesou voňavý dárek jako upomínku na váš velký den.

Vlastní text na vůni do interiéruVlastní text na lahvičku s vůněmiVlastní text na lahvičku s vůní do interiéru

Gravírování kamenů a minerálů

Kameny vybrané podle znamení, navíc označené iniciály, nebo jménem obdarovaného, to je dárek, který je opravdu promyšlený. Je vidět, že jste si dali opravdu záležet na tom, abyste vybrali něco přesně pro oslavence. Může se však jednat i o milý dárek jen tak, pro potěšení. Srdíčko z kamenů s vlastním textem pak můžete dát své lásce.

Vlastní text na srdíčko z mineráluVlastní text na kameny a minerályVlastní text na kameny

Rytí jména a data narození do přívěsku pro miminka

Křtící hodiny jsou přívěsky pro miminka, do kterých se nechá vyrýt jméno, datum a čas narození dítěte. Jsou krásným dárkem ke křtinám, nebo i na baby shower, tedy oslavu pro budoucí maminky, ještě před narozením dítěte. Na baby shower je vhodný dárek přívěsek pro miminko, na který si rodiče po jeho narození nechají vyrýt datum, čas i jméno. Vybrat si můžete ze dvou variant a to zlatý přívěsek křtící hodiny, nebo stříbrný přívěsek k narození dítěte.

Křtící hodiny s vyrytým časem narozeníKřtící hodiny s vyrytým věnovánímKřtící hodiny s vyrytým jménem a datem narození

Pokud si vyberete některý z našich šperků, na který chcete vlastní text a tuto možnost nenabízí, neváhejte nás kontaktovat. Okamžitě vám zjistíme, zda je tento výrobek vhodný pro vlastní věnování a pokud ano, rádi vám na něj necháme napsat vše dle vašeho přání. Kontaktujte nás na emailu: info@aranys.cz, nebo telefonním čísle: 736119910.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek