Pokud objednáte do 14:00, objednávku odešleme ještě dnes

Křesťanské šperky jako symbol víry

Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem v roce. Termín Velikonoc každoročně vychází na přelom března a dubna, letošní Velikonoční pondělí připadá na 1. dubna 2024. V rámci tohoto článku bychom Vám rádi přinesli inspiraci v podobě křesťanských šperků, které najdete na našem e-shopu.

Svatý Kryštof 

Svatý Kryštof jako patron všech řidičů, populární šperk, který Vás bude provázet na všech cestách, ať už pracovních nebo dovolenkových. Vyrobený je v České republice z kvalitní a tradiční jablonecké bižuterie. Na našem e-shopu najdete několik různých druhů sv. Kryštofa, například s minerály. Kryštof růženín, brazilský rubín, obsidián, Tanzanit, nebo přírodní granát. Prostřednictvím fotky se prokliknete na konkrétní produkt.


Šperky s motivem křížku

Šperky s oblíbeným motivem křížku. Symbolem víry, ochrany a naděje, ale také lásky a víry. U nás jej najdete v podobě náramků, náušnic, přívěsku, náhrdelníku či prstenu. Kříž je nejznámějším symbolem křesťanství a především setkáním dvou směrů. Na křižovatkách cest se setkávají osudy a stojíme před rozhodnutím, kterým směrem se vydat. Prostřednictvím fotky se prokliknete na konkrétní produkt.

Náboženské šperky

Na našem e-shopu najdete velké množství náboženských šperků. Ať už se jedná o růžence, křížky, andílky, mandaly, nebo třeba andělská křídla. Z našeho bohatého sortimentu si vybere opravdu každý. Například šperk ve tvaru anděla naznačuje, že věříte nebo očekáváte ochranu od vyšších silProstřednictvím fotky se prokliknete na konkrétní produkt.

     

 

Šperky s růženínem

Je kamenem lásky, trpělivosti, něžnosti a dobra. Je označován jako "kámen umělců" prohlubuje fantazii a tvůrčí myšlení. Dokáže zacelit rány srdce, které jsme již dříve dostali od našich bližních. Vzbuzuje radost ze života, proto je velmi vhodný pro malé děti. Pomáhá odpouštět, přináší mír a harmonii. Prostřednictvím fotky se prokliknete na konkrétní produkt. Mrkněte na naši celou bohatou nabídku růženinových šperků na našem e-shopu a inspirujte se.

Šperky se zvířátky

Níže naleznete šperky s Velikonoční a jarní symbolikou, jedná se většinou o náušnice se zvířátky. Příchod jara přináší i oživení šatníku v podobě pastelových barev. Slaďte své outfity s našimi roztomilými barevnými šperky. Prostřednictvím fotky se prokliknete na konkrétní produkt.

Doufáme, že jsme Vám tímto článkem přinesli novou a svěží inspiraci. Tým ARANYS Vám přeje krásné Velikonoce a skvělé prožití jarních dnů. Děkujeme, že jste s námi.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek