Pokud objednáte do 14:00, objednávku odešleme ještě dnes

Nadčasové zlaté šperky. Proč jsou zlaté šperky stále v kurzu?

Zlato je cenný kov, který má dlouhou historii ve svém využití pro výrobu šperků a jiných ozdobných předmětů. Zlaté šperky jsou velmi oblíbené hlavně pro svou kvalitu a také dlouhou životnost - tedy odolnost vůči vnějším vlivům. To, co klienta od koupi zlatého šperku často může odradit, je vyšší cena. Je ale třeba zlato brát jako investici, která Vám vydrží dlouho a neztratí časem na hodnotě.

U nás najdete jak šperky ze žlutého zlata, tak i bílého zlata. Žluté zlato je tradiční forma zlata, která je používána již po staletí. Jeho charakteristická barva je způsobena vysokým obsahem čistého zlata a má teplý, jasný lesk. Bílé zlato má modernější vzhled a často se používá pro šperky, které mají vypadat stříbrně nebo platinově. Je velmi často také volbou číslo 1 při výběru snubních prstenů.

My Vám nabízíme bohaté množství nejrůznějších zlatých šperků od náušnic, prstenů, až po řetízky, náramky a přívěsky. V naší nabídce najdete nejen šperky čistě ze zlata, ale také v kombinaci s různými luxusními minerály a kameny. Díky rozmanitosti našich produktů jsou zlaté šperky vhodné pro všechny věkové kategorie. Níže Vám přinášíme inspiraci na jednotlivé druhy zlatých šperků

ZLATÉ NÁUŠNICE

Kompletní nabídku zlatých náušnic najdete zde. Co se týče kamenů, náušnice jsou převážně zdobeny velmi oblíbenými českými granáty. V nabídce máme také náušnice se zirkony nebo diamanty.

 

ZLATÉ PŘÍVĚSKY

 

Kompletní nabídku zlatých přívěsků najdete zde. Oblíbenými motivy přívěsků jsou motivy srdce a motivy kříže. Velmi oblíbené jsou přívěsky ze zlata s kameny, nejčastěji s českým granátem nebo vltavínem


ZLATÉ ŘETÍZKY

Kompletní nabídku zlatých řetízků najdete zde. Zlaté řetízky tvoří samotný základ šperkovnice a na našem eshopu je naleznete v různých délkách i variantách. Na řetízek si můžete zavěsit také vhodný zlatý přívěsek.

ZLATÉ NÁRAMKY

Kompletní nabídku zlatých náramků najdete zde. V naší nabídce najdete zlaté náramky v kombinaci s českými granáty.

ZLATÉ PRSTENY

Kompletní nabídku zlatých prstenů najdete zde. Nabízíme zlaté prsteny s proslulými českými granáty, vltavíny, diamanty, nebo např. tanzanitem a také překrásným safírem.

SNUBNÍ PRSTENY Z BÍLÉHO ZLATA

Bílé zlato je velmi často také volbou číslo 1 při výběru snubních prstenů. Kompletní nabídku snubních prstenů najdete zde.


ŠPERKY Z BÍLÉHO ZLATA

Níže najdete inspiraci na další produkty z bílého zlata, které nabízíme. Kompletní nabídku šperků z bílého i žlutého zlata najdete zde.


Pevně doufáme, že jsme Vás zlatými produkty inspirovali a Vaše volba při výběru šperku padne právě na zlato. Nezapomeňte, že Vám ohledně čehokoli rádi poradíme telefonicky na naší infolince, nebo osobně na prodejně v Přerově. Vaše spokojenost je pro nás na 1. místě

Přejeme krásný vstup do jarního období a děkujeme, že jste s námi. TÝM ARANYS.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek