Ocelový přívěsek had

Velmi krásně propracovaný přívěsek hada. Had má zářivé červené oči a jeho detaily vyniknou díky patině. Se schovaným očkem je tento přívěsek opravdu výjimečný.

Kód produktu: 010-5940-3925

Registrační číslo: 07552

Přejete si zaslat e-mail, až bude zboží dostupné?

344 Kč

Dočasně nedostupné

Popis

Skvělý stylový masivní přívěsek z chirurgické oceli s motivem detailně propracovaného hada je skvělým doplňkem pro  vhodně zvolený outfit a pro všechny, kdo mají v oblibě hard šperky. Had má oči z červených zirkonů, což působí velice rafinovaně. Vhodný jak pro muže, tak i pro odvážné ženy.
Vzhledem k jeho velikosti i hmotnosti doporučujeme k němu zvolit spíše pevnější, masivnější řetízek.

  • Patinovaný přívěsek
  • Z chirurgické oceli
  • S červenými kamínky

Šperky z chirurgické oceli se těší stále větší oblibě, nejen pro svou cenovou dostupnost, ale také skvělé vlastnosti jako je tvrdost. Můžete je nosit nepřetržitě a dělat s nimi téměř cokoli. Jsou odolné proti poškrábání, deformaci i nepříznivým okolním vlivům. Navíc nás jejich případná ztráta nebude, vzhledem k ceně, tolik mrzet. Jejich vzhled je ovšem kovově šedý a není tak lesklý, jako je tomu u stříbra a zlata. Péče o ocelové šperky není nikterak náročná, postačí vám k tomu neutrální mýdlo, voda a hadřík. 

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy