Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
2 309 Kč s DPH
2 309 Kč s DPH
Visací stříbrné náušnice s třpytivými zirkonky. Okouzlující šperk, se kterým budete za hvězdu.
Objevte naše stříbrné visací náušnice, které zdobí tři velké třpytivé zirkony a také malé zirkonky na klapce. Univerzální šperk, kterým se můžete ozdobit při každodenních příležitostech, ale i slavnostních událostech. Dají se krásně zkombinovat s ostatními stříbrnými produkty z naší bohaté nabídky. Zapínání na klapku.
Zde se podívejte, co udělat pro to, aby si Vaše šperky zachovaly co nejdéle krásný vzhled: jak správně pečovat o šperky
Mrkněte na naši nabídku stříbrných náušnic a inspirujte se dalšími produkty.
Podívejte se, jaké služby nabízíme.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Zirkon (kubická zirkonie) |
| Povrchová úprava | Rhodiování |
| Délka | 15 mm (bez klapky) |
| Zapínání | Klapka |
| Motiv | Bez motivu |
| Hmotnost | 3,6 g |
| Druh šperku | Náušnice, Náušnice visací |
| Barva | Čirá |
| Rozměr kamene | Největší zirkon: 5 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online