Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
396 Kč s DPH
989 Kč
Stříbrné náušnice s achátem Ivelia zaujmou svou jemnou elegancí a moderním designem. Achát v kombinaci se Stříbrem Ag 925/1000 vytváří šperk, který působí lehce, čistě a stylově.
Stříbrné náušnice s achátem Ivelia jsou dokonalým spojením minimalismu a jemného detailu. Kulatý achát vyniká svou přirozenou krásou, zatímco geometrický prvek dodává náušnicím moderní a nadčasový charakter.
Achát je symbolem rovnováhy, stability a vnitřního klidu, díky čemuž dodává šperku nejen estetickou, ale i symbolickou hodnotu. Náušnice jsou vyrobeny ze Stříbra Ag 925/1000 a opatřeny rhodiovanou povrchovou úpravou, která zajišťuje jejich dlouhotrvající lesk a odolnost.
Každý minerál je jedinečný, proto se může jemně lišit kresbou, odstínem či strukturou.
Tyto náušnice jsou ztělesněním moderní elegance – šperk, který podtrhne Vaši osobnost a dodá Vašemu stylu jemný, ale výrazný akcent.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Achát |
| Povrchová úprava | Rhodiování |
| Celková délka | 57 mm (včetně puzety) |
| Zapínání | Puzeta |
| Motiv | Geometrie |
| Rozměr motivu | Achát: 7mm, Ornament: 12 x 8 mm |
| Hmotnost | 4 g |
| Druh šperku | Náušnice, Náušnice visací |
| Barva | Stříbrná |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online