Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
791 Kč s DPH
989 Kč
Stříbrné zlacené náušnice s řetízky se zirkony Lareia ze Stříbra Ag 925/1000 zaujmou moderním designem a jemným pohybem řetízků. Třpytivé zirkony dodávají šperku elegantní lesk a zvýrazňují jeho ženský charakter.
Stříbrné zlacené náušnice s řetízky se zirkony Lareia jsou vyrobeny z kvalitního Stříbra Ag 925/1000 a opatřeny zlacením, které jim dodává luxusní zlatavý odstín. Jemné řetízky vytvářejí při pohybu elegantní efekt, zatímco zirkony (kubická zirkonie) přidávají oslnivý třpyt.
Tyto náušnice jsou ideální volbou pro ženy, které hledají stylový a zároveň jemný šperk pro každodenní nošení i speciální příležitosti.
Stříbrné zlacené náušnice s řetízky se zirkony Lareia jsou dokonalým spojením moderní elegance, lehkosti a třpytu, který vás bude provázet na každém kroku.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Zirkon (kubická zirkonie) |
| Povrchová úprava | Zlacení |
| Délka | Délka řetízku: 3 cm |
| Zapínání | Puzeta |
| Motiv | Bez motivu |
| Hmotnost | 1,2 g |
| Druh šperku | Náušnice, Náušnice visací |
| Barva | Čirá, Zlatá |
| Rozměr kamene | Rozměr většího zirkonu: 4 mm, Rozměr menšího zirkonu: 2 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online