Přívěsek Lapis Lazuli - střední

Lapis lazuli jako krásný přívěsek. Cena za přívěsek bez řetízku. Ilustrační foto.

Kód produktu: 005-22343-3824

Registrační číslo: 12376

Přejete si zaslat e-mail, až bude zboží dostupné?

229 Kč

Dočasně nedostupné

Popis

Přívěsky z léčivých kamenů jsou oblíbeným doplňkem všech, kteří chtějí podpořit své zdraví a psychickou rovnováhu. Umístěním kamene na hrudi dochází ke styku s pokožkou a díky tomu může kámen pozitivně působit na vaše tělo i mysl. Přívěsek Lapis lazuli - tromlovaný kámen z Afganistánu se stříbrnou úchytkou.

Lapis lazuli
Lazurit neboli lapis lazuli, se považuje za mocný amulet věrnosti Tento krystal přináší svému majiteli trvalé hodnoty v podobě čestnosti, soucitu a poctivosti, upevňuje milostné a přátelské vztahy a napomáhá při vyjádření pocitů a emocí. Číst více

Každý kámen je jedinečný a originální svou barvou, tvarem i velikostí. Proto mějte prosím na paměti, že se od sebe mohou jednotlivé kameny mírně lišit.

Léčivé kameny nejsou náhradou lékařské, ani jiné odborné péče.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy