Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
1 869 Kč s DPH
1 869 Kč s DPH
Stříbrný náramek na ruku složený ze tří různě barevných plochých řetízků, které jsou propleteny do sebe. Každý z plátků má jiné zdobení, čímž dodává na zajímavosti.
Jte-li nerozhodní a nevíte jestli máte radši stříbro nebo zlato, vyzkoušejte jeho kombinaci. Tento zlacený náramek díky pozlacení některých dílků získává zcela nový vzhled. Jemný a elegantní náramek tak zdobí hned tři barvy. Stříbro a dva druhy zlacení (žluté a růžové). Náramek je velmi příjemný na nošení a oblíbíte si jej i pro slavnostnější nošení.
Tip: Tento náramek nepotřebuje žádné kamínky, aby se krásně třpytil. Doplňte jej i o prstýnek se žlutým zlacením, nebo zlacením rosegold.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Bez kamene |
| Povrchová úprava | Zlacení |
| Šířka | 6 mm |
| Délka | 18 cm, 19 cm, 20 cm |
| Zapínání | Karabinka |
| Motiv | Bez motivu |
| Hmotnost | Cca 8 g |
| Druh šperku | Náramek |
| Barva | Růžová, Stříbrná, Zlatá |
| Výroba | Česká republika |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online