Stříbrný přívěsek čakra  

1 712 Kč s DPH


skladem

1 712 Kč s DPH

Famózní stříbrný přívěsek s kameny, které jsou v barvách čaker. Cena za přívěsek bez řetízku.


Registrační číslo: 02535

Variantu v této kombinaci bohužel nenabízíme.

Poštovné zdarma nad 2000,-Poštovné zdarma nad 2000,-

Stříbrný přívěsek čakra  

Krásný přívěsek čakra, kterému dominují barevné čakrové kameny. Je velmi nápaditý a zajímavý nejen svým zpracováním, ale právě drahými kameny, které jej zdobí. Ozdobí každý dekolt a stane se nepřehlédnutelnou součástí Vašeho každodenního života.

Čakry

Čakry jsou energetická centra v našem těle. Každou z čaker charakterizuje barva i místo na těle a tomu odpovídající vlastnosti.

Nejzákladnější rozdělení na 7 čaker:

1. čakra - Kořenová
Červená - nachází se v nejnižší části páteře. Je to základní čakra, která dává člověku vůli přežit, je centrem životní energie. Je spojená se zemí a díky ní, můžeme odstranit ze života vše, co nás trápí. Je-li tato čakra vyvážená, je člověk schopen odstranit ze života nepříjemné situace a chaos.

2. čakra - Sakrální
Oranžová - nachází se těsně pod pupkem. Je to čakra kreativity a plodnosti, dává nám smyslové potěšení, odvahu a radost ze života. Je-li tato čakra v rovnováze, člověk si dokáže vážit sám sebe, nemá sklon k pocitům viny, ani rozmrzelosti.

3. čakra - Solar-plexu
Žlutá - nachází se nad pupkem. Je to čakra emočního spojení a přizpůsobení, která dodává člověku odpovědnost za vlastní rozhodnutí a intuici k přežití. Je-li tato čakra v rovnováze, má člověk kontrolu sám nad sebou, je hrdý a láskyplný sám k sobě (aby tuto lásku mohl rozvinout do další čakry - srdeční a dále ji rozdávat).

4. čakra - Srdce
Zelená - nachází se v oblasti srdce. Je čakrou lásky, přináší nám bezpodmínečnou lásku, nesobectví a odpuštění. Je-li tato čakra v rovnováze, je člověk schopen správně používat srdce při rozhodování. Člověk není mstivý, jelikož umí odpouštět.

5. čakra - Krční
Tyrkysově modrá - nachází se na krku. Je to čakra komunikace, díky které jsme schopni říct to, co chceme, požádat o pomoc, ale i říci pravdu. Je-li v rovnováze, je člověk smířlivý a dokáže se správně vyjadřovat, nejen slovy, ale i způsobem, jakým danou věc řekne.

6. čakra - Třetího oka
Tmavě modrá - nachází se na čele. Je čakrou intuice a duševního spojení, díky níž nezavíráme oči před pravdou. Je-li v rovnováze, pomáhá vidět krásu kolem sebe, představit si plány do budoucna, být otevřený k myšlenkám druhých lidí.

7. čakra - Korunní
Fialová - nachází se na temeni hlavy. Je to čakra duchovního spojení, díky ní má člověk víru nejen v duchovno nebo esoteriku, ale také víru v život sám. Je-li v rovnováze, člověk je nesobecký, odvážný a etický, pokorný a radostný.

Vlastnosti produktu

Materiál Stříbro Ag 925/1000
Minerál Akvamarín, Ametyst, Citrín, Karneol, Křišťál
Šířka 1 cm
Délka včetně ouška 6 cm
Hmotnost 4,5 g
Barva Červená, Fialová, Modrá, Růžová, Stříbrná, Zelená, Žlutá
Pro koho Dámské

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek