Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
4 999 Kč s DPH
Cena na dotaz
Cena na dotaz
4 999 Kč s DPH
Cena na dotaz
Jedinečný stříbrný dámský prsten s pravými minerály: Larimarem, měsíčním kámenem, Topazem a Lapisem Lazuli.
Luxusní stříbrný prsten osázený larimarem, Měsíčním kamenem, Lapisem Lazuli a Akvamarínem. Prsten je velmi vkusný a elegantní. Povrch prstenu je rhodiovaný, což šperku zaručuje dlouhodobě krásný vzhled a vyšší životnost. Navíc je tato úprava vhodná také pro alergiky na ostatní kovy.
Larimar
Tento kámen byl objevený teprve nedávno. Díky němu jsme schopni vyřešit zdánlivě neřešitelné problémy a získat životní nadhled. Přináší klid a vyrovnanost. Je velmi vhodným kamenem pro hluboké meditace. Skvělým pomocníkem je hlavně v období stresu, jelikož nám pomůže zachovat klid.Zároveň nás naučí nespoléhat se na pomoc druhých. Povzbuzuje mozkovou činnost, léčí horní cesty dýchací a také je nápomocen při problémech s krkem a chrupavkami. Jeho nádherně modrá barva uchvátí naprosto každého. Vhodný nejen pro znamení Lva.O léčivých účincích larimaru se můžete dočíst zde: Larimar
Vybírejte zde: Larimar
Podívejte se, jak pečovat o své šperky.
Zakázková výroba , tu umíme také.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Larimar, Měsíční kámen, Topaz |
| Motiv | Bez motivu |
| Rozměr motivu | 20 x 14 mm ( Larimar ) |
| Hmotnost | 12 g |
| Druh šperku | Prsten |
| Barva | Bílá, Fialová, Modrá |
| Původ | Přírodní |
| Výroba | Česká republika |
| Naleziště | Dominikánská republika |
| Rozměr | 35 x 25 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online