Vánoční inspirace pro Kozorohy

22. 12. - 9. 1.

Planeta: Saturn

Živel: země

Klíčové vlastnosti: ctižádost, vytrvalost, trpělivost, příjemné vystupování, tvrdohlavost

Charakteristika znamení:

Zemské znamení narozeno během vánočních svátků je ambiciózní Kozoroh. Lidé narození v tomto období jsou velmi přátelští a dokáží vynaložit maximální úsilí pro dosažení jejich cílů a přání. Mezi jejich hlavní přednosti patří trpělivost, příjemné vystupování a zdrženlivost. Pokud hledáte někoho, na koho se můžete zcela spolehnout, pak je to právě Kozoroh. Tento človíček si dokáže stát za svými názory, ale ve větší společnosti bývá spíše tichý společník, než-li bavič.

U znamení Kozoroha se daleko nedostanete s kritikou, je to velmi citlivé znamení a lehce ho dokážete urazit. Na druhou stranu je také velmi kritický ke svému okolí, ale taktně vám poví, co se mu nelíbí. Své skutečné pocity a problémy ukrývá uvnitř sebe a jen málokdo pronikne do jeho křehké duše.

Vhodné kameny:

Mezi nejvhodnější kameny pro Kozorohy patří: angelit, apofylit, aragonit, azurit, brazilit, fluorit, gagát, karneol, křišťál, labradorit, malachit, obsidián, onyx, pyrit, sptárie, tanzanit, tsesit, turmalín a záhněda.

Nádherné šperky a dekorace vhodné pro Kozorohy:

Tento léčivý křišťál nás pomáhá vidět takové, jací jsme. Je nejúčinnějším krystalem a zesilovačem energie. 

Nádherný křišťál

Okouzlující prstýnek z černým onyxem, který napomáhá při velkém stresu a vypětí. Jeho temně černá barva skrývá tajemství.

černý onyx

Luxusní náramek se vzácným tanzanitem ve fialové barvě vás okouzlí. Nepřehlédnutelný náramek v kombinaci drahokamu a damasteel oceli bude tvořit krásný a elegantní doplněk.

Luxusní náramek

Elegantní souprava z malachitu v poutavé smaragdové barvě vás zaujme na první pohled. Malachit zesiluje kladné i záporné energie. Navíc pomáhá svého majitele oprostit od potíží spojených s psychikou.

Souprava z malachitu

Minerální kámen fluorit, který pomáhá svému majiteli při léčbě ran, dýchacího traktu, mírní ztuhlost kloubů, zmírňuje artritidu nebo jiné nemoci kloubů, regeneruje pokožku a sliznici, zpevňuje kosti a zuby.

Fluorit

Podívejte se na všechny výrobky, kameny a šperky, které jsou vhodné pro znamení Kozoroha.

Váš tým Aranys

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek