Plesová sezóna je opět tady

Plesová sezóna je opět za dveřmi a začíná období oslnivých rób, třpytivých botiček, elegantních smokingů, krásných účesů a především společenských tanců. Známé veselí začíná lednem, kdy narazíte na různé pozvánky reprezentačních nebo tématických plesů či tanečních zábav. Každý je vítán a večírek nejen při hudbě orchestru může začít.

Plesy mají v českých zemích dlouhou tradici, zvláště v období národního obrození, kdy získaly označení společenské a národní činnosti. Tradice plesů byla převzata z období první republiky a tato krásná a populární zvyklost pokračuje dodnes.

Každá žena se chce v tento den cítit jako princezna a díky našim šperkům, se vám to zajisté podaří. Všechny se češeme, malujeme a upravujeme, jak nejlépe dovedeme. Doplňky a šperky nemusí mít nutně stejnou barvu jako šaty, ale je důležité, aby podtrhly celkový dojem a okouzlily na první pohled. Je pak na vás, jaká styl si zvolíte, ať už decentní, elegantní nebo výrazný.

Pokud si lámete hlavu, jaké šperky k vašim šatům zvolit v tomto protančeném období, tak nezoufejte! Přinášíme vám několik tipů, pro snadnější rozhodování. Podle starého pořekadla se říká, že šaty dělají člověka, mnohdy ale více o dané osobě řekne ten správný šperk či doplněk...

Štrasové soupravy patří mezi ty nejznámější plesové šperky vůbec, můžete zvolit decentní či výrazné provedení, podle stylu vašich šatů. Výrazné šperky se používají na odhalený dekolt a pro šaty bez ramínek tu jsou obojkové skvosty, které mohou být i z jiného materiálu.

štrasová soupravaštrasová soupravaštrasová souprava

Plesové šperky s luxusními kameny jsou vhodné i pro různě barevné šaty, které lehce sladíte s barvou určitého minerálu. Luxusní souprava s pravým českým granátem bude tou pravou volbou pro každou náročnou ženu. Nádherná stříbrná opálová souprava rozzáří svojí tyrkysovou barvou a souprava z ametystu vás doplní o jemnou fialkovou barvu.

český granátOpálová soupravaSouprava s ametystem

Máte-li raději v oblibě výrazné šperky z kvalitního bižuterního kovu i pro vás tu máme něco na výběr. Například tento výrazný černý set na krk nebo krásný zlacený náhrdelník s patinovou úpravou.

  Černý náhrdelník     Zlacený náhrdelník

Pokud stále váháte dejte na jasnou volbu - perly. Ty musí mít každá žena a hodí se téměř ke všem materiálům i střihům. Vyhněte se jim pouze, pokud máte příliš výrazné a zdobené šaty. Klasická souprava z říčních perel či obojek osázený perlami se skvěle hodí na plesovou příležitost.

Souprava perly     Náhrdelník z perel

Doufáme, že už máte jasno ve výběru šperků a dovedete svůj večerní komplet k dokonalosti...

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek