Jadeit

Jadeit

Země původu a výskyt: Japonsko, Čína, Myanmar

Barva: světle až tmavě zelená, bílá, nažloutlá, růžově červená, oranžová

Vlastnosti: Dodává pozitivní energii, působí na životní vitalitu a má sílu prodlužovat život. Dodává moudrost, harmonii, štěstí a přátelství a tiší podrážděnost. Jadeit je symbolem pěti hlavních ctností, kterými jsou moudrost, spravedlnost, milosrdenství, skromnost a odvaha. Pomáhá při nespavosti, zahání noční můry a mírní bolesti hlavy. Pomáhá nám přistupovat k situacím spontánně a hravě. Používá se při léčení špatné karmy (osudu) z minulých životů. Používá se při práci se sny, protože podporuje učení se ze snů. Jadeit nám přináší harmonii, zbavuje nás předsudků a podporuje vnitřní vyrovnanost. Harmonizuje partnerské vztahy. Jmenuje se i "kámen velkého štěstí". Je to kámen ochrany a vnitřního klidu, kámen očisty energie. Jadeit v nás posiluje schopnost vcítit se do druhých, být více empatičtí, abychom mohli vždy ze srdce dát to pravé, co je v nás a udělat to ve správnou chvíli. Na nejnižší tělesné úrovni účinkuje jako čistící kámen napomáhající činnosti orgánů. Masáží jadeitem se posiluje svalstvo. Napomáhá uvolnění emocí, zvláště podráždění. Jadeit přitahuje štěstí a přátelství. Když jsme neklidní a křečovití, jadeit nás uklidňuje, dodává nám pocit blažené a vyrovnané spokojenosti, pomáhá realizovat touhy a vášně, má nejblíže k centru srdíčka. Zklidňuje bušení srdce, odstraní úzkost. Dodává zdravý vzhled a lesk vlasům. Účinně ulevuje od migrény. Podchytí poruchy nervového systému, kdo nosí jadeit, má vyšší tělesnou sílu, doslova posiluje imunitu a jeho vyzařování posiluje a harmonizuje celý energetický systém člověka. Zabraňuje únavě, prodlužuje život a zabraňuje rozkladu těla po smrti.

Znamení zvěrokruhu: Váhy, Beran, Blíženci, Býk, Ryby, Rak

Planeta: Venuše

Živel: Voda

Léčebné účinky: Podporuje funkci srdce a krevního oběhu, sleziny, jater a ledvin. Zmírňuje průběh chřipkových onemocnění. Stimuluje nervový systém. Léčí kyčelní klouby. Podporuje činnost orgánů, které čistí krev. Zmírňuje a zastavuje krvácení, proto se používá při porodech. Zvyšuje plodnost. Zbavuje organismus toxinů a snižuje horečky, napětí, relaxuje a zmírňuje intenzivní bolesti hlavy. Používá se při problémech s očima, trávicím traktem (hlavně vředy), při onemocněních močového měchýře a při depresích, zlepšuje spánek. Pomáhá při léčbě infekčních chorob a žloutenky. Ženám pomáhá odstraňovat citové blokády, které jim brání v otěhotnění. Vyrovnává poměr kyselých a zásaditých látek v organismu - léčí choroby ledvin a používá se na léčení ledvinových kamenů. Odstraňuje z těla jedovaté látky, uzdravuje buněční a kosterní systém a pomáhá hojit stehy. Zlepšuje funkci trávicího a vylučovacího systému.

Čištění: vlažnou vodou - kamínek podržíme pod proudem vlažné vody alespoň 2 min., čistíme podle potřeby cca jednou za tři dny

Nabíjení:  nabíjí se na přímém slunci

Jadeit - růženec

Růženec jadeit 

Náramek - zelený jadeit

Náramek zelený jadeit

Celou naši nabídku jadeitu najdete na našem e-shopu: Jadeit

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek