Bílá barva

Bílá barva

Černá a bílá tvoří základní polaritu světla a tmy.

Bílá je symbolem světla, duchovnosti, spirituální čistoty, chladu a všeho tajemného a nepoznaného. Bílá je svoboda, pravda, dokonalost, pravidla. Uklidňuje a utěšuje. Je barvou čistoty a nevinnosti. Usnadňuje napojení na přírodní síly a ochraňuje před negativními energiemi.

Ten kdo nosí bílou barvu oblečení, bývají sice upřímní, ale také rezervovaní a mohou mít potíže s odpuštěním. Což je hlavně kvůli jejich touze po dokonalosti. Mohou trpět nedostatkem emocí nebo nadbytkem lhostejnosti.  

Je přímou cestou k vyšším rovinám vědomí.Cokoliv v přírodě je magické, originální a jedinečné. Jako květiny, labutě, koně, perly, slonoviny bílá oblaka. Stejně jako sníc, který je jako sněhová přikrývka pro rostliny a tím je chrání před mrazem. Bílá je také barva tajemství. Jako například Bílá paní, který se zjevuje na hradech.

Je chladivou barvou, která působí rozjasňujícím dojmem, zvětšuje prostor a napomáhá přemýšlení. Horský křišťál, diamant, kalcit, fluorit bez příměsí, zirkon.

Známý je symbol zobrazující síly Jin a Jang, které jsou podle taoistické filozofie základem celého kosmu. Jsou to síly protikladné a navzájem se doplňující (komplementární). Jsou postavené na principu Slunce a stínu. Jedno nemůže existovat bez druhého, jedno nemá vyšší hodnotu než druhé. Není to protiklad ve smyslu dobra a zla, jak jej známe ze západního myšlení.

Drahokamy bílé barvy:

Diamant
Měsíční kámen
Perly
Magnezit
Perleť
Selenit
Kunzit

Magnezit

Perleťový náramek.

Vejce selenit.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek