Jak zjistit velikost šperků?

Jak zjistit velikost šperků?

Jak zjistit velikost prstenu už dávno víme z našeho článku, který najdete zde. Ale zapomínáme i na další šperky. Určitě už se Vám stalo, že jste našli náramek nebo řetízek a nevěděli jste jakou velikost potřebujete. 

Nejlepší způsob je si řetízek či náramek zkusit u nás na prodejně, kde Vám i poradí. Ale když není jiná možnost, tak Vám pomůžeme i takto. 

Velikost náramku

Na zjištění velikost náramku máme zcela jednoduchý trik. Vezměte si krejčovský metr a těsně ho obmotejte okolo Vaší ruky. 

Záleží potom na Vás jestli budete chtít náramek upnutý nebo naopak volnější. V případě zájmu o volnější náramek, pak přičtěte 1 cm. Je jen na Vás, jak se cítíte pohodlně. Celou naší náramkovou kategorii najdete na našem webu: aranys.cz

Velikost náhrdelníku

I když se to může zdát zbytečné, tak ani velikost náhrdelníku nesmíte podcenit. Někdo má rád náhrdelníky/řetízky těsně u krku jiní zase dávají přednost volným kouskům. Především u náhrdelníku jsou tzv. univerzální délky a to díky prodlužovacímu řetízku. Podle toho si nastavíte délku, jak chcete.

Náhrdelníky a řetízky si vždy měří v cm. Změření je vlastně úplně jednoduché, stejně tak jako u náramku. Tady nám poslouží provázek, který si nastavíte podle svého. 

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek