Plesová inspirace dle barev

Plesová sezóna je opět tu, tak je třeba se k večerní róbě dokonale ozdobit a hlavně sladit. Aby bylo všechno dokonalé a Vy se cítila jako princezna.

Stále platí pravidlo, že méně znamená více. Tak ani se šperky to není třeba přehánět. S jednoduchým a jemným šperkem uděláte větší dojem, než na mohutné šperky, které budou vypadat, že Vám co nejdřív zlomí vaz. 

Není nutné to s nimi přehánět. Můžete si vybrat jednu z našich souprav a nemusí dále přemýšlet, který šperk se k jakému hodí. 

V tomto článku si řekneme, jak můžete sladit šperky podle barev. 

Černá barva

Nejčastější a i nejoblíbenější barva je černá. Nejen proto, že se hodí naprosto ke všemu a každý v ní vypadá naprosto úžasně. K této barvě je proto jednoduché vybrat barvu. Můžete si vybrat zlaté i stříbrné šperky. Můžete si také vzít štrasové šperky, které jsou velice třpytivé. Nebo zvolit jeden z našich léčivých kamenů. Ale jestli chcete zůstat v tom tmavším odstínu, tak si určitě pořiďte jakýkoliv šperk s granáty. Granáty Vás úplně uchvátí svou tmavě rudou barvou.

Bílá barva

Tato barva je spíše typická pro nevěsty, ale přece jen. S bílou nebo krémovou barvou se spíše setkáme jako s barvou kostýmků. K této barvě se hodí výraznější kámen. Také záleží na tom v jaké barvě zvolíte doplňky. K bílé se skvěle hodí červená. V červené barvě můžete zvolit granát nebo také korál. Můžete zůstat také u staré dobré klasiky černá a bílá. V také v případě je skvělý onyx ve stříbře. Nebo můžete sáhnout po jantaru, který zaujme na 100%.

Červená barva

Tato barva je také velice oblíbená. Hodí se k ní jak zlato tak stříbro. Ale, co být trochu odvážnější v kombinování barev.Jako je třeba kombinace červené a žluté. U nás najdete žlutý citrín a také jantar.

Modrá barva

Například královská modrá je skvělá pro večerní róbu. A nejen pro dámy, ale i tmavě modrý pánský oblek zaujme na první pohled. Samozřejmě se k modré hodí bílá. Takže můžete využít šperky z bílého zlata, nebo stříbrný šperk. Mezi bílé kameny patří určitě magnezit, měsíční kámen a také opál. Který Vás ohromí svými barevnými odlesky.

Stříbrných šperků máme celou hromadu, takže si každý vybere ten svůj.

Zelená barva

Můžete experimentovat s barvami, které se k zelené barvě hodí nebo vsadit na osvědčenou klasiku a zvolit stříbro se zirkony.

Ptáte se, kde jsou perly? Perly nikdy nezklamou a hodí se naprosto ke všemu. Ty u nás také najdete: Perly

U nás si nevyberou jen dámy, ale i pánové. Na ples budou nejlepší manžetové knoflíčky a spona na kravatu, které jsem zdobené pravými českými granáty.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek