Zásnubní a snubní prsteny

Když už přijde na žádost o ruku, tak si s tím musí každý poradit po svém. Někteří muži vsadí na klasickou romantiku, jiní zase na něco speciálního a extravagantního. Ale ta hlavní část je snad u všech stejná. Krabička s prstýnkem. Vyberte si u nás ten pravý zásnubní prsten pro svou milou.

Zásnubní prsten

Zásnubní prsteny jsou obvykle stříbrné, s čirými kamínky a to ať už diamanty nebo zirkony. Všechny vypadají krásně a hlavně, jsou darované na důkaz věčné lásky. Z takového prstenu zjihne každý pohled a nejedno oko se zalije slzami.

Stříbrný zásnubní prsten

Nemusíte však vsadit jen na klasiku, ale například zlaté prsteny s vltavíny, jsou netradičním pojetím klasického zásnubního prstenu. Pro ty, co mají rádi zlato, nebo jsou na stříbro alergičtí, je výběr tohoto kovu jasná volba. Vltavín v jemně zelné barvě, zlato perfektně doplňuje. Tento prsten je navíc vyroben českými mistry zlatníky přímo v romantickém středočeském kraji, z českých vltavínů. Tímto šperkem dáte najevo že si ceníte také tradic.

Zlatý prsten s vltavínem

Snubní prsten

Když už je žádost splněna, tak je na čase řešit svatbu. Svatební sezóna je po celý rok. I když jsou jistá období, která jsou o něco populárnější. Okolo svatby je spousta krásných starostí a proto je to ten nejkrásnější den v životě. Všichni si přejí, aby byl celý den dokonalý, pro perfektní vstup do manželského života. Od kytek, šatů, výzdoby, až po prsteny, které budou ženich s nevěstou nosit celý svůj společný život. S prsteny Vám právě můžeme pomoci my! V naší nabídce máme stříbrné i ocelové snubní prsteny za skvělé ceny.

Vyberte si především takový prsten, který Vám padne do oka. Vzhledem k tomu, že Vám bude zdobit ruku mnoho let, měl by Vás upoutat, když Vás bude provázet každým dalším dnem. Hladké kroužky jsou díky tomu snad nejoblíbenější variantou, jelikož se snadno kombinují s jakýmikoliv dalšími šperky. Stříbro a zlato jsou nejobvyklejšími materiály pro snubní prsteny, ovšem ne jedinými.

Do popředí se dostávají stále více ocelové prsteny a to v různých barvách. Ty jsou především pro páry, které nechtějí být spoutané tradicí.

Barevné ocelové prsteny

Nevíte-li si rady v záplavě nepřeberného množství variant, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám s výběrem pomůžeme, aby byl Váš den opravdu dokonalý.

K dokonalosti už Vám chybí jen krabička na snubní prsteny, ze které si je při obřadu budete nasazovat. Ta by také měla ladit s celkovým vzhledem a doplňky. Jen tak nebude rušivým elementem.

Celou naší nabídku snubních prstenů najdete na našem webu.

K dokonalosti v každém detailu pomůžete i doplňky do vlasů, které si můžete vybrat v naší sekci: Šperky do vlasů.

Ať už na sobě budete mít cokoliv věříme, že vedle sebe budete mít ten nejlepší protějšek, který Vás bude doprovázet celým Vaším životem  a bude Vám oporou v každodenním životě. Vaši přátelé a rodina Vám budou dělat perfektní společnost a vy si svůj den jistě moc užijete.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek