Rituální svíčky - soupravy

Hledáte způsoby, jak vyčistit prostor od všeho negativního nebo jen udržet rodinnou pohodu? V tom Vám pomůžeme. Máme pro Vás v nabídce rituální svíčky všech druhů a barev. Vyberte si ze široké nabídky pečlivě připravených sad svíček. Podpořte své sny pomocí úžasných rituálních svíček, které nás oprostí od každodenních starostí, pomohou nám urovnat myšlenky a načerpat nové síly. Užijte si pocit klidu a pohody za přítomnosti mihotajících se plamínků, jež nás dokáží odpoutat od všedních dní a přivést naše myšlenky do pozitivního a naprostého uvolnění.

Rituální svíčky šťastné manželství

Každé manželství je potřeba si hýčkat a pečovat o něj. Nebrat toho druhého jako samozřejmost, ale jako velký dar, který nám osud přivedl do cesty, abychom mohli vzájemně sdílet svůj život se všemi radostmi i úskalími, která nám každý den přináší a být si vzájemnou oporou. Všechno tohle Vám pomůžou posílit tato sada svíček.

Šťastné manželství obsahuje 5 svíček. Každá z nich podporuje jednu z oblastí manželství, na které by se nemělo zapomínat.

Načerpání sebedůvěry

Čekají Vás složité situace a potřebujete dodat trochu sebedůvěry? V tom případě jsou tyto svíčky ty pravé. Zapalte si svíčky v klidném prostředí, načerpejte sílu, sebedůvěru a uvědomte si svou nezávislost. Vždyť každý člověk může dosáhnout svých dílů, stačí si jít za svými sny tou správnou cestou. Získání sebedůvěry, které obsahuje dvě rituální svíčky Vám v tom pomůže.

Zbavení se neshod, nemocí

Ne vždy je možné být naladěný na pozitivní vlnu a nebo se naše tělo cítí nemocné a bez energie. V těchto případech můžete použít tuto rituální sadu, která je vhodná při konfliktech, vzteku, nemoci a v mnoha dalších nepříjemných situacích. Rituální sada svíček - zbavení se neshod, nemocí obsahuje dvě svíčky.

Peníze

Co si budeme povídat? Za peníze sice nelze koupit vše, nicméně jsou k životu potřebné a nelze se bez nich obejít. Občas je potřebujeme k obyčejnému životu, někdy je zase důležité pořádně zainvestovat, abychom například rozjeli svůj vysněný obchod. Rituální svíčky peníze obsahují dvě svíčky.

Očista prostoru

Vnímáte ve své blízkosti negativní energie? V tom případě je na řadě tato sada rituálních svíček, které vám ji pomohou odstranit nejen z vašeho bytu či domu, ale například také z kanceláře. Negativní energie se rozplyne jako pára nad hrncem a vy můžete zase volně dýchat. Použijte nejprve černou svíčku, která odstraní vše zlé a následně zapalte svíčku bílou, která se postará o vyčištění prostoru.
Rituální svíčky očista prostoru obsahují dvě parafínové svíce.

Láska

Láska je nejsilnější cit, jaký můžeme zažít, a proto je potřeba ji neustále podporovat, hýčkat, rozmazlovat a respektovat. Ať už je to láska k partnerovi, rodičům nebo dětem, vždy je potřeba ji udržovat, aby se nevytratila a zůstala mezi námi. Rituální svíčky láska obsahují dvě svíčky, které Vám pomohou s tímto něžným citem.

Mnohem víc najdete přímo v kategorii svíčky.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek