Pokud objednáte do 14:00, objednávku odešleme ještě dnes

Šperky plné barev

Venku je jaro!

Milovníci teplého počasí a zahrádkáři zaplesají radostí, když můžou vyjít ven a radovat se z hřejivých slunečních paprsků. Všechno začíná kvést a svět kolem nás je hned veselý a barevný. Postupně se začínají přidávat teplejší dny, teploty pomaličku začínají sílit a venku je opravdu nádherně.

Jaro v módě je také ve znamení barev, šedivé outfity se záblesky hořčičné barvy vystřídá opravdu pestrá paleta barev. Pokud nechcete vypadat zrovna jako kanárek a máte radši jednodušší styl, doplňte jednobarevné oblečení pestrými šperky. I černou halenku můžete perfektně sladit s barevnou paletou, například v této soupravě se sladce růžovou, mysticky fialovou barvou.

Barevný stříbrný prsten

Barevný stříbrný prsten doplňte o barevné náušnice:

Stříbrné barevné náušnice

Celý komplet doladí barevný stříbrný přívěsek na jednoduchém řetízku.

Stříbrný barevný přívěsek

Máte-li raději pestrobarevné oblečení, kterému by pestré šerky spíše uškodily, sáhněte po výrazných špercích z přírodnin, které perfektně podtrhnou Váš půvab a styl.

Například tento výrazný náhrdelník s ozdobou z vinné révy je kompletně vyrobený v České republice. Jedná se o autorský šperk, který jinde nenajdete.

Dřevěný náhrdelník

Tento náhrdelník z vinné révy perfektně doladíte náušnicemi ve stejném designu. Díky tvaru dřeva z jižní Moravy vypadají tyto náušnice jako srdíčka.

Náušnice z vinné révy

Podívejte se na všechny šperky ze dřeva a vyberte si ten, který se Vám bude nejlépe nosit.

Pro dny plné slunce a barev se perfektně hodí také výrazné korále, které můžete snadno střídat, nebo kombinovat mezi sebou. Dlouhé korále můžete stočit a nosit jako silnější kratší náhrdelník který upevníte pomocí spony na korále, nebo Dát kolem krku dvoje jen tak, obtočené na 2x. Můžete si na nich jednoduše "uvázat suk" a tím získat zase trochu jiný doplněk. Vaší fantazii se tady meze nekladou a pokaždé bude Váš šperk vypadat jinak. V tom je kouzlo dlouhých korálků.

Jednoduché červené korále

Jednoduché červené korále, které můžete nosit na mnoho způsobů. Dají se obtočit až na 3x.

Zelené korále, které jsou stočené do silnějšího náhrdelníku, můžete sepnout sponou na korále.

Zelené stočené korále

Dvoje korále, stočené do jednoho náhrdelníku vytvoří pokaždé jiný efekt a můžete je kombinovat dle libosti, fantazie a aktuálního oblečení. Neocenitelný doplněk každé ženy.

Dvoje modré korále stočené do jednoho náhrdelníku

Další tipy barevných kombinací korálů a korálků, které můžete použít. Možností je opravdu nepřeberné množství. Užijte si krásné a barevné jaro!

Barené korále jako neocenitelný doplněk

Budeme rádi, když se nám pochlubíte jaké kombinace a variace nosíte na jaro vy, co Vás nejvíce oslovilo a jak rádi ozdobíte pestré oblečení.

Veronika z Aranys

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek